تبلیغات
اخبار بازی ها و کنسول های مدرن

اخبار بازی ها و کنسول های مدرن
اخبار بازی هاو کنسول های مدرن(ps3,xbox360,pc,willU,nintendo ds,pc vita)
قالب وبلاگ
جدیدترین عناوین
نظر سنجی
شما از چه بازی های خوشتان می آید؟
لینک های مفید

بازی Spec Ops: The Line از گرد و خاک و ویرانه های Modern Warfare دور شده و به دنیایی آخرالزمانی در یک فضای فانتزی آمده تا مبارزه با شن ها را به نمایش دربیاورد. این بازی در شهر دوبی رخ می دهد که به جهنمی در روی زمین تبدیل شده است. آسمان خراش هایی که زمانی با افتخار رو به آسمان رفته بودند، اکنون زیر شن پنهان شده اند و طوفان های شن آن را محاصره کرده اند. بازماندگان هم در این ساختمان ها زندگی می کنند و سعی می کنند به شکلی خودشان را نجات بدهند. آب ارزش زیادی پیدا کرده و هر کسی آن را داشته باشد، می توان او را ثروتمند دانست و هر کسی که بتواند در این دنیا زنده بماند، واقعاً خوش شانس است.

در The Line شما با یک عنوان تیراندازی معمولی روبرو نخواهید بود. شما در این بازی بیشتر در صحنه هایی قرار می گیرید که از فیلم های جنگی بسیار حماسی و از روی سربازهای قهرمانی که دنیا را نجاب می دهند، الهام گرفته اند. بازی Spec Ops شما را به قلب یک دنیای آخرالزمانی می برد که قلب تاریکی در آن قرار دارد. دنیایی که در آن تنها سلاح می تواند بهترین ابزار دست شما باشد. از همان ابتدا بازی انتخاب های مختلفی را پیش روی شما قرار می دهد. یکی از صحنه های ابتدایی بازی آنجایی است که بازیکنان تازه خودشان را در محیط بازی مشاهده می کنند و به یکباره دو مرد را می بینند که از یک پل به وسیله طناب آویزان شده اند و شخص دیگری نیز روبروی آن ها قرار دارد که کنراد (Konrad) نام دارد. به شما گفته می شود که یکی از آن ها دزد آب است و دیگری نیز کل خانواده اش را کشته است.

کنراد به شما پیشنهاد می دهد که یکی از این دو نفر را بکشید، اما کدام یک از این افراد مستحق مرگ هستند؟ اگر هر دوی آن ها را بکشید، چه می شود؟ اگر طناب آن ها را با تیر بزنید تا آن ها آزاد شوند، چه می شود؟ این ها تمام آن احتمال هایی هستند که در این صحنه با آن مواجه می شوید. زمانی که در حال گرفتن این تصمیمات هستید، باید به این موضوع فکر کنید که آن ها روی روند بازی شما تأثیرگذار هستند و در قسمت های مختلف بازی می توانند باعث بروز اتفاقات جدید شوند. همیشه باید به بهترین و بدترین حالت توجه کنید. انتخاب های شما ممکن است باعث شود که اتفاقات مختلفی هم برای هم تیمی های شما رخ بدهند.

این انتخاب ها باعث می شوند که بازی کم کم شخصیت فرد اول بازی را تغییر دهد و مشاهده کنید که رفتار او متفاوت می شود. در تیم شما افراد تازه کار وجود دارند که باید به آن ها روحیه بدهید و در بسیاری از موارد نیز باید به آن ها بگویید که کارهای شما را نگاه کنند تا بتوانند در شرایط مختلف خوب عمل کنند. مهارت شخصیت اصلی روی سایر شخصیت ها نیز تأثیرگذار است. پس از چند مرحله، بعد از قسمت ابتدایی بازی و بعد از اینکه با صحنه های مختلفی روبرو شدید، به یک مکان بسیار تخریب پذیر می رسید. دیدن این قسمت ها واقعاً هیجان انگیز است و قطعاً شما را جذب خود می کنند. در این قسمت ها زمانی که دستوری به سایر هم تیمی ها می دهید، مشاهده می کنید که در صدای آن ها حالتی ترس وجود دارد که دیگر مانند همیشه با اطمینان جواب شما را نمی دهند. آن ها می خواهند زنده بمانند و به خانه برگردند.

حتی شخصیت اصلی بازی هم با چنین مسائلی مواجه است و نمی تواند از آن ها فرار کند. اون نقش یک فرمانده را دارد و چاره ای جز اینکه کل تیم را در کنار هم نگه دارد، ندارد. اما هر چه باشد، او هم یک انسان است و زیر فشار زیادی قرار دارد. در ابتدای بازی مشاهده می کنید که او بسیار قوی ظاهر می شود و همیشه به سربازانش روحیه می دهد، اما در اواخر بازی نیز او هم مانند یک سرباز خسته و شکسته می شود که نیاز به روحیه دارد. این موضوع جالب است که در یک بازی نظامی به این بخش ها نیز توجه شده است. این بخشی از تجربه ای است که واقعاً بازیکنان می توانند شکل خوبی از آن را مشاهده کنند.

این بازی تنها درباره دیالوگ هایی که در یک داستان بزرگ گفته می شوند، نیست. فضای دبی باعث شده که این شهر به یک هیولا تبدیل شود که ساکنانش و هر کسی که وارد آن می شود را بترساند. زمانی بازیکنان روی شن ها می جنگند و کمی بعد شن ها تغییر می کنند و بازیکنان خود را روی زمین یا روی سقف یک ساختمان می بینند. این بازی سرشار از چیزهای غیر معمولی است که در هیچ بازی ای مشاهده نکرده اید و به همین دلیل می توانید تمام آن ها را به ذهن بسپارید. به عنوان یک بازی تیراندازی، بسیاری از قسمت های بازی برای شما آشنا خواهند بود. از حالت سوم-شخص بازی گرفته تا شخصیت اصلی بازی که صداگذار آن نولان نورث (Nolan North) است.

مراحل بازی به صورت خطی طراحی شده اند، اما همیشه به شکلی هستند که اتفاقات زیادی در بازی رخ می دهند تا به این موضوع پی نبرید. صحنه های اکشن بازی بسیار عالی از کار درآمده اند. در این بازی در نبردهایی قرار می گیرید که به صورت روانی روی شخصیت ها تأثیرگذار هستند و حالت ترسی را در تمام آن ها ایجاد می کند. کمتر کسی می تواند تنها با داشتن یک سلاح معمولی 50 نفر را با شلیک به قسمت های حساس آن ها از بین ببرد. اما این قسمت به شکلی طراحی شده که بتوان آن را از پشت کاورها انجام داد. صحنه های زیادی وجود دارند که بیشتر آن ها با به نمایش درآمدن حرکت شن ها همراه هستند. شن ها در همه جا هستند. باید در بین آن ها مسیرها را پیدا کرد و همین طور هم باید مواظب بود که آن ها به سمت شما سرازیر نشوند. می توانید با شکستن شیشه هایی که شن پشت آن ها قرار دارد، دشمنان را از بین ببرید.

با این کار هم می توانید مهمات کمتر استفاده کنید و هم دشمنان بیشتری را در زمان کوتاهی از بین ببرید. حتی می توانید با پرتاب نارنجک هم کاری کنید که شن ها به سمت دشمنان روانه شوند. البته باید به این موضوع هم توجه کنید که این کار ممکن است باعث شود شن ها به سمت شما هم بیایند. صحنه های دراماتیک زیادی در بازی وجود دارند که بیشتر آن ها زمانی به نمایش درمی آیند که از طوفان شن جان سالم به در برده اید. در این مواقع می توانید ببینید که محیط بازی چقدر تخریب پذیر طراحی شده، چرا که محیط بزرگی از بازی شروع به تخریب می کند. طوفان های شن می توانند بخش های بزرگی را ویران کنند. در نگاه اول، شاید فکر کنید که Spec Ops: The Line یک بازی دیگر در سبک نظامی است، اما صحنه های فوق العاده و نوآوری های زیادی که در ساخت این بازی دیده می شوند، این بازی منحصر به فرد کرده اند. با دیدن این بازی تمام نسخه های قبلی سری Spec Ops را از یاد خواهید برد. تکنولوژی های جدید واقعاً این سری را از نو، پایه گذاری کرده اند. این بازی را می توانید در تاریخ 26 ژوئن تجربه کنید.
طبقه بندی: اخبار بازی ها، اخبار بازی های pc، اخبار بازی های xbox360، اخبار بازی های ps3، نقد و بررسی بازی ها، پیش نمایش بازی ها، تصاویر بازی ها،
[ پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391 ] [ 03:44 ب.ظ ] [ rezab2 ]
.: Weblog Themes By GamezModern :.

درباره وبلاگ

سلام.من رضا سیدی هستم.امیدوارم از مطالبی که براتون می گذارم خوشتون بیاد.اگه درخواستی داشتید در قسمت نظرات بنویسید.با تشکر
مدیر وبلاگ:رضا سیدی
موضوعات
فروش بک لینک طراحی سایت