تبلیغات
اخبار بازی ها و کنسول های مدرن

اخبار بازی ها و کنسول های مدرن
اخبار بازی هاو کنسول های مدرن(ps3,xbox360,pc,willU,nintendo ds,pc vita)
قالب وبلاگ
جدیدترین عناوین
نظر سنجی
شما از چه بازی های خوشتان می آید؟
لینک های مفید

اگر از جمله کسانی که باشید که کنسول PSVita را خریده اید یا اینکه قصد خرید آن را دارید، حتماً به این موضوع پی برده اید که این کنسول دارای بازی های بسیار فوق العاده یا به قول معروف Killer App نیست. بعد از اینکه خیلی از ما بازی هایی مانند Silent Hill و Siren را از آقای کئیچیرو تویاما (Keiichiro Toyama) تجربه کردیم، ممکن است نظرمان به ساخته جدید او جلب شود. بعد از اینکه 4 تا 5 ساعت پای بازی Gravity Rush سپری کنید، متوجه می شوید که این بازی کیفیت بسیار خوبی دارد و می تواند یک عنوان عالی برای یک کنسول دستی باشد. در این بازی در نقش دختری به نام کت (Kat) قرار می گیرید که به شهری به نام Hekseville آمده است.

مأموریت او این است که با استفاده از قدرت جاذبه و کنترل آن بتواند این شهر و دنیای مرده Audnoir را بازسازی کند. کت می تواند به صورت شناور به هر کجا که خواست پرواز کند. مکان های عجیب و غریبی که بسیار زیبا هستند. حتی می تواند روی دیوارهای کناری یک ساختمان هم بایستد. با وجود اینکه کت یک انسان است، اما قدرت هایی که در اختیار دارد، باعث شده که بتواند کارهای زیاد را انجام دهد. یکی از جدیدترین تکنیک هایی که به بازی اضافه شده، این است که باید کناره های صفحه نمایش بازی را لمس و نگه دارید تا کت بتواند روی دیوارهای کنار قرار بگیرد. همچنین با حرکت PSVita به سمت چپ و راست می توان شخصیت اصلی بازی را حرکت داد.

با تکان دادن Vita هم می توانید کاری کنید که کت بپرد. در کنار این موضوع هم می توانید با نگه داشتن دکمه X کاری کنید که او بسیار سریع بدود. در سرزمین Auldnoir باید با دشمنانی با رنگ های قرمز و مشکی مبارزه کنید که Nevi نامیده می شوند و کت نیز در مباره با آن ها به کمک شما نیاز دارد. دشمنان به شکل ها و اندازه های مختلف در محیط بازی قرار می گیرند و منتظر فرصتی هستند که به سمت کت حمله کنند و او را از بین ببرند. Neviها دارای نقطه ضعف هایی هستند. آن ها دارای یک کریستال قرمز هستند که همان نقطه ضعف آن ها به حساب می آید. اگر به حالت معمولی به آن ها ضربه بزنید، مشاهده می کنید که هیچ اتفاقی رخ نمی دهد.

برخی از Neviها بیش از یک کریستال دارند که می توانید آن ها را راحت از دیگران از بین ببرید. ضربه هایی که کت در مبارزها استفاده می کند، بسیار راحت هستند. او می تواند به دشمنانش لگد بزند و از حملات آن ها جاخالی بدهد. او یک فن به نام Gravity Kick دارد که برای اجرای آن می پرد و با سرعت زیاد به سمت دشمن می رود و به او لگد می زند. تنها کافی است که کت را به آسمان بفرستید و دکمه دایره را فشار دهید. با پیشرفت در بازی می توانید لگدهای بسیار قوی تری را به دشمنان بزنید. در زمان اجرای این لگدها باید قبل از آن روی دشمن مورد نظر تمرکز کنید. البته خود کت حریفش را به صورت خودکار نتخاب می کند و زمانی که شما در بین چند دشمن قرار می گیرید، لازم نیست کار خاصی انجام دهید.

وقتی شخصیت اصلی بازی از قدرت های جاذبه اش استفاده می کند، می تواند اشیاء مختلف را نیز بردارد و با آن ها پرواز کند. این کار را می توان با دکمه دایره انجام داد. برخی از دشمنان در این حالت می توانند از سر راه او کنار بروند تا Gravity Kickهای او را نوش جان نکنند. پس به همین دلیل خود را پشت اشیاء پنهان می کنند. مبارزه در قسمت هایی که جاذبه صفر است، فرق می کند و باید از دکمه مربع استفاده کرد. باید به این موضوع توجه داشته باشید که شخصیت کت برای همیشه نمی تواند خودش را به صورت شناور در جایی نگه دارد، چرا که Gravity Meter طراحی شده برای بازی میزان مشخصی دارد و پس از مدتی که در محیط های جاذبه صفر قرار گرفتید، شروع به کم شدن می کند.

البته باید به این موضوع هم اشاره کرد که Gravity Meter سریع پر می شود. در کل می توان به این موضوع اشاره کرد که کنترل بازی بسیار آسان است و به سرعت می توانید روند بازی را فرا بگیرید. مبارزه های بازی زیبا هستند و استفاده از Gravity Kick بخش زیادی از آن را تشکیل داده است. همچنین همیشه می دانید که چه دشمنانی قرار است از کجا به شما حمله کنند. دوربین بازی نیز واقعاً خوب از کار درآمده و در زمانی که به صورت برعکس روی مکانی قرار می گیرید، دوربین بازی به خوبی تغییر جهت می دهد. با پرواز در محیط بازی نیز می توانید برخی از مأموریت های فرعی بازی نیز انجام دهید.

در گوشه و کنار شهر Hekseville مأموریت های فرعی مختلفی قرار دارند که می توانید آن ها را هم در کنار قسمت های اصلی انجام دهید. در طول بازی تهیه انرژی بسیار مهم است که این انرژی از کریستال بدست می آید. در زمان مبارزه ها می توانید این انرژی را بدست بیاورید و حتی در برخی از قسمت های بازی مکان هایی قرار دارند که مقدار زیادی کریستال در آن ها قرار گرفته اند. کریستال هایی که در طول بازی جمع آوری می کنید، باعث می شوند که بتوانید قدرت های شخصیت اصلی بازی را ارتقاء بدهید. برای این کار، کافی است به یکی از Checkpointهای بازی بروید.

در این قسمت می توانید قابلیت هایی مانند Gravity Kick و ایستادن روی دیوارهای کناری ساختمان ها را قوی تر کنید. در حالیکه کت در طول بازی مشغول بازسازی شهر Hekseville است، او باید به گروهی از دانش آموزان نیز کمک کند که در حال مبارزه با نوع دیگری از دشمنان هستند که Raven نامیده می شوند. بدون اینکه چیزی از بازی کم شود و بازیکنان چیزی را از دست بدهند، بازی شما را به قسمت های جدیدتر می برد و شما را با مناطق مختلف آشنا می کند. بازی جدید آقای تویاما دیگر آن حال و هوای Survival Horror را ندارد و بجای آن یک ماجراجویی جدید را در بر دارد که نمی توانید مانند آن را روی کنسول های دستی یا پلتفرم های موبایل مشاهده کنید. این بازی یک سبک منحصر به فرد دارد و گیم پلی بسیار جالبی برای آن ها طراحی شده است.
طبقه بندی: اخبار بازی ها، پیش نمایش بازی ها، تصاویر بازی ها،
[ پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391 ] [ 03:43 ب.ظ ] [ rezab2 ]
.: Weblog Themes By GamezModern :.

درباره وبلاگ

سلام.من رضا سیدی هستم.امیدوارم از مطالبی که براتون می گذارم خوشتون بیاد.اگه درخواستی داشتید در قسمت نظرات بنویسید.با تشکر
مدیر وبلاگ:رضا سیدی
موضوعات
فروش بک لینک طراحی سایت