تبلیغات
اخبار بازی ها و کنسول های مدرن

اخبار بازی ها و کنسول های مدرن
اخبار بازی هاو کنسول های مدرن(ps3,xbox360,pc,willU,nintendo ds,pc vita)
قالب وبلاگ
جدیدترین عناوین
نظر سنجی
شما از چه بازی های خوشتان می آید؟
لینک های مفید

یک شخصیت ترسناک، نیازمند ظاهر، صدا و رفتاری خوفناک است تا بتواند در ذهن ما حک شود. نگاهی می کنیم به چند شخصیت ترسناک در بازی ها که هیچ وقت از یاد ما نمی روند.

 

Lickers

نوع حرکت کردن آن ها و شباهتشان به حشرات و مهم تر از همه، بدون تعریف بودنشان، آن ها را به هیولاهایی وحشتناک در Resident Evil 2 تبدیل کرده است. آن ها خیلی آرام و با حرکات عجیب حرکت می کنند و ناگهان به سمت شخصیت داخل بازی می پرند که باعث ترسیدن هر آدمی، چه بزرگ و چه کوچک می شوند.

Nemesis

Nemesis یکی از شخصیت های ماندگار Resident Evil 3: Nemesis است که هر بازیکنی را می ترساند. ظاهر انسان گونه و بزرگ او و خصوصیات وحشتناک باعث ترسناک شدن وی شده است. کشتن او هم بسیار سخت است و در نتیجه وی را خیلی قدرتمند جلوه می دهد. دندان های بزرگ و گوشت به نظر کباب شده او قطعاً در لیست ما جای دارد.

Big Daddy

این موجودات بزرگ و ترسناک در نسخه اول BioShock دیده شدند. Little Sisterها به محض احساس خطر به پیش آن ها می روند و آن وقت است که Big Daddy عصبانی می شود. واقعاً وقتی یک Big Daddy را در BioShock عصبانی می کنید، دستپاچگی و ترس در تمام وجودتان شکل می گیرد، چون آن ها خیلی بیرحم، سریع و محکم به سراغ شما می آیند و خدا می داند که چقدر تیر باید به آن ها شلیک کنید تا بمیرند.

Shadow Babies

در سری Silent Hill همه چیز خوفناک و کابوس وار است و یکی از ترسناک ترین موجودات Shadow Babyها هستند. این بچه های کوچک همه جا هستند و در تاریکی استتار می کنند و درست زمانی که فکر می کنید در امان هستید و کسی با شما کاری ندارد، خواهید دید که یکی از این بچه ها از سایه به آرامی برای شکار شما حرکت می کند.

Pyramid Head

Silent Hill پر از هیولاهای ترسناک است، ولی خوفناک ترین آن ها کسی نیست جز Pyramid Head. همانطور که از اسمش معلوم است، او بجای کله، یک هرم عجیب روی سر خود دارد. او بدن یک انسان را دارد و یک پارچه بلند را به تن کرده و یک شمشیر بسیار بزرگ دارد که با آن را روی زمین می کشد و تمام وجودتان را تهی می کند. مهم نیست کجا پنهان شوید و چقدر سریع فرار کنید، او سرانجام شما را خواهد گرفت.

Witches

آن ها پیرزن های جادوگر قصه ها نیستند. آن ها در تاریکی زندگی می کنند و در Left 4 Dead و Left 4 Dead 2 دیده شده اند. این دخترهای جوان به زامبی تبدیل شدند و خیلی سریع عکس العمل نشان می دهند. در حالیکه شاید یک محیط به نظر آرام برسد، ناگهان چند Witch می توانند دنیای شما را زیر و رو کنند.

Poison Headcrabs

این موجودات کوچک، بر خلاف اندازه خود، یکی از ترسناک ترین موجودات در Half-Life هستند. آن ها همه جا هستند و در گوشه و کنارها پنهان شده اند. چیزی که آن ها را بیش از همه ترسناک می کند، این است که آن ها به سمت صورت شما، آن هم در یک بازی FPS حمله می کنند و فقط چندتا از آن ها کافی هستند تا ترتیب شما را بدهند. بعضی وقت ها که داخل جعبه ها به دنبال Health Pack هستید این کوچولوهای منفور حساب صورت شما را می رسند. آن ها حتی می توانند روی سر انسان های دیگر سوار شوند و باعث حمله کردن آن ها به شما شوند.
طبقه بندی: اخبار بازی ها، اخبار بازی های pc، اخبار بازی های xbox360، اخبار بازی های ps3، مقالات و اخبار کوتاهی از بازی ها،
[ پنجشنبه 13 بهمن 1390 ] [ 11:03 ق.ظ ] [ rezab2 ]
.: Weblog Themes By GamezModern :.

درباره وبلاگ

سلام.من رضا سیدی هستم.امیدوارم از مطالبی که براتون می گذارم خوشتون بیاد.اگه درخواستی داشتید در قسمت نظرات بنویسید.با تشکر
مدیر وبلاگ:رضا سیدی
موضوعات
فروش بک لینک طراحی سایت