تبلیغات
اخبار بازی ها و کنسول های مدرن

اخبار بازی ها و کنسول های مدرن
اخبار بازی هاو کنسول های مدرن(ps3,xbox360,pc,willU,nintendo ds,pc vita)
قالب وبلاگ
جدیدترین عناوین
نظر سنجی
شما از چه بازی های خوشتان می آید؟
لینک های مفید

بعد از به نمایش در آمدن تریلر رسمی بازی RE 6، به سرعت این تریلر توسط هوادارن این بازی مورد بررسی و باز بینی قرار گرفت و صدها هزار نفر از هوادارن این بازی ، شروع به بررسی دقیق این تریلر کردند تا به نکات ویژه این تریلر دست پیدا کنند.
تا امروز همه هواداران در مورد این اطلاعات بدست امده توافق نظر داشته اند و گویا همه این موارد زیر صحت دارد ، با هم نگاهی به این موارد می اندازیم :

۱٫این حقایق توسط کپکام نشان داده شده است :

  • همکاری های دو نفره در این بازی همچنان وجود دارد و ما شاهد بازی به صورت Co-op خواهیم بود .
  • حوادث بازی مربوط به ۱۰ سال بعد از آلودگی شهر راکون سیتی است یعنی حدود سال  ۲۰۰۸ .
  • رئیس جمهور توسط یک گروه تروریستی bio-terrorists  به یک زامبی تبدیل شده است و این اتفاق درست قبل از افشای حقایق راکون سیتی رخ می دهد.
  • زامبی های سنتی در بازی باز گشته اند و دیگر شاهد زامبی های تک چرخ زن با موتور کراس نخواهیم بود !
  • شخصیت Leon S. Kennedy اینبار یک همکار زن همراه خود دارد .
  • شخصیت Chris Redfield در حال انجام یک ماموریت بر علیه زامبی ها در چین است .
  • در همین ابتدا مشخص شده است که بازی Resident Evil 6 بر روی هر سه پلتفرم اصلی خواهد آمد و فقط نسخه PC طبق معمول کمی تاخیر دارد .
برای ادامه تحلیل لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید....


 دراینجا به بررسی دقیق تریلر می پردازیم

۱. یک شخصیت جدید دختر که به شدت احساس گناه می کند :

همکار جدید Leon S. Kennedy درباره تبدیل شدن دئیس جمهور به زامبی احساس شدید گناه می کند و این ممکن است بخشی از داستان جذاب بازی باشد !

۲٫شهری مملو از زامبی :


طبق گفته کپکام بیش از ۹۰ درصد از جمعیت ۷۰ هزار نفری شهر راکون سیتی به زامبی های گوشت خوار تبدیل شده است و این مقدار زامبی به نظر روند کار را برای Leon مشکل خواهد کرد . کپکام قول داده است که بار دیگر وحشت را به این شهر مرده باز خواهد گرداند !   وحشتی بیش از بازیهای پیشین.

۳٫بازگشت زامبی های کلاس قدیمی :


گویا زامبی ها با کلاس قدیمی خود در این سری باز گشته اند ، زامبی هایی رنگ پریده که چشم هایشان همچنان نشان از مرده بودن انها دارد . به نظر می رسد دیگر شاهد زامبی هایی با چشمان درشت و تقریبا قرمز دراین سری نخواهیم بود و همان زامبیهای ( انسان های مرده بدون روح ) را خواهیم دید.

۴٫بازگشت شخصیت Ingrid Hunnigan :

گویا دستیار Leon که در بازی Resident Evil 4 او را از پایگاه همراهی می کرد،  در این بازی باز خواهد گشت.

۵ .پرش زامبی ها:


هر چند که در بازی ما شاهد زامبی های کندی خواهیم بود که گویا از کروکودیل نیز آسته تر حرکت می کنند اما در بین انها نیز زامبی هایی .جود دارد که دارای یک سری قابلیت های عجیب باشند ، مانند زامبی هایی که می توانند پرش های بلند انجام بدهد !

۶٫زامبی های چاق:


در یک صحنه ، درگیری لئون با یک زامبی بسیار چاق را شاهد هستیم. به طوری که چاق بودن بیش از حد آن برایمان قابل باور نیست این زامبی ها  در عین چاقی بسیار چابک هم هستند ، گویا این زامبی ها نمونه بارز این هستند که آنهاا همیشه گرسنه گوشت تازه خواهند بود !

۷٫صحنه های دیوانه کننده :


در قسمتی از تریلر ما شاهد این هستیم که یک مترو از خط خارج شده است ، یک اتومبیل در نزدیکی یک تانکر سوخت منفجر می شود ، یک هلیکوپر سقوط می کند و یک مرد Ashley را با موتور سیکلت نجات می دهد!

برای یک صحنه ، این مقدار بالایی از چاشنی خشونت و اکشن است که همه با هم در یک جا جمع شده اند ، حالا به همه این دیوانگی ها Leon ، Chris ، یک شخصیت جدید و Ashley را هم اضافه کنید تا ببینید که از یک فیلم هم بیشتر صحنه های اکشن ممکن است داشته باشد .

۸٫رئیس جمهور شیطانی :

رئیس جمهر تبدیل به یک زامبی می شود ، حال اگرمی توانید با این یکی مقابله کنید!

۹٫چین�


جمعیت چین بالغ بر یک میلیارد نفر است یعنی حدود ۱/۶ جمعیت جهان! حالا شما در شانگهای هستی و در مقابل شما یه چین تبدیل شده با زامبی وجود دارد !

این شما و این هم یک میلیارد زامبی .

۱۰٫Javos


گویا یک ویروس جدید که نمونه جهش یافته G-virus است در بازی توسط کپکام نشان داده می شود، صورت ها از شدت خشم ترکیده است و بازو ها به شدت متورم شده است ، تمام ویژگی های یک موجود جهش یافته در مبتلایان به این ویروس خودنمایی می کند.

۱۱٫گویا Chris دارای یک کینه جدید است :


با اینکه در قسمت قبل ما شاهد این بودیم که شخصیت Wesker در یک محل شبیه آتشفشان نابود شد ، اما گویا Chris کینه جدیدی برای انتقام جویی در دل خود کاشته است .
آیا ما شاهد شبه جدیدی از  Umbrella در بازی خواهیم بود ؟
آیا Wesker زنده است و بازگشته است ؟
با توجه به اینکه حوادث Resident Evil 5 در سال ۲۰۰۸ اتفاق افتاد و حوادث RE 6 دقیقا ۱۰ سال بعد از حادثه راکون سیتی رخ می دهد ( یعنی سال ۲۰۰۸ ) پس زیاد نیازی به داشتن یک ذهن نابغه نیست اگر حدس بزنیم که Wesker ممکن است زنده باشد !

۱۲٫وجود سیستم کاور گیری در بازی به صورت جدی :


در بخشی از تریلر ما شاهد این هستیم که Chris به پشت یه دیوار پناه می برد و کاور می گیرد و یکی از دشمنان نیز به سرعت خود را به دیوار نزدیک می رساند و در آن کاور میگیرد .
به نظر می رسد که سیستم کاور گیری که در سری های RE 4 و ۵ وجود داشتند در این سری به تکامل کامل خود برسند و ما شاهد یک کاور گیری عالی باشیم.

۱۳٫دشمنان میتواند به پناه گاه های شما در دور حمله کنند :


در تصویر بال،ا گویا این قابلیت پیاده سازی شده است که در مواقعی که به مدت طولانی در یک قسمت پناه بگیرید ،دشمنان شما با کمک اعضای جهش یافته خود به شما حمله کنند مانند چیزی که در Resident Evil Code: Veronica تقریبا شاهد ان بودیم .

۱۴٫آیا این شخصیت جدید همان Hunk است :

در بازی شخصیت های جدیدی وجود دارند که از سربازان گذشته هستند و حالا به صورت یک گروه از افراد مزدور در آمده اند که برای انها فقط پول مهم است و در راس آنها نیز این شخصیت قرار دارد . با توجه به مدل های مو و ساختار صورت و ساختار کلی بدن احتمال زیاد می رود که این شخصیت جدید همان شخصیت Hunk  باشد ( به عنوان یک مامور ویژه بخش سرویس مخفی کمپانی Umbrella  در اواخر Resident Evil 3 ما او را دیدیم .)

۱۵٫شخصیت Ashley باز گشته است :

گویا این شخصیت جدید با همان Ashley دوست داشتنی ما تفاوت دارد ، این شخصیت جدید هم با تجربه تر است و هم در پی انتقام .

در واقع Ashley از وقایع در Resident Evil 4 جان سالم به در برد ،( اگرچه احتمال اینکه دختر رئیس جمهور سلاح به دست بگیرد و وارد میدان نبرد شود کم است)  اما با این حال Ashley  هم از داستان ربوده شدن توسط Saddler جان سالم به در برده و هم از Las Plagas ها  ، همچنین این حس که پدرش تبدیل به یک زامبی شده است ، مدام او را اذیت می کند ، پس ما باید شاهد جنبه دیگری از شخصیت Ashley باشیم .( فقط شخصیت Sherry Birkin را کم دارد این بازی !)

۱۶٫باز گشت Nemesis


در قسمتی از تریلر ما شاهد این هستیم که یک موجود بزرگ و درشت به اشلی و شخصیت جدید حمله می کند ، رفتار های او بیش از حد کینه جویانه است . او در واقع مصمم است که اشلی و همراهش را بکشد ، این نوع رفتار او مارا یاد Nemesis اصلی می اندازد که تمامی اعضای S.T.A.R.S را کشت !

۱۷٫گروهک Bio-terrorists دارای ابزارهای خفنی هستند :


در بخش از تریلر می بینم که چیزی شبیه یک نارنجک که با یک سرنگ آلوده همراه است دریک اتاق منفجر می شود و عفونت حاصل از ان به صورت جوش های بزرگ  در بدن قربانیان نمایان می شود، همچنین ما شاهد سوزانده شدن یک نفر به صورت زنده در اتش هستیم .

۱۸٫سلاح های سرد بیشتر :

یکی از قسمت های مورد علاقه هوادارن در این تریلر ، حمله Leon با یک تبر به سر یک زامبی است . به نظر می رسد این قهرمان محبوب میتواند سلاح های سرد بیشتری را با خود حمل کند و این ویژگی گویا هواداران را هیجان زده کرده است .

۱۹٫تحرک بهتر :


تقریبا همه از اینکه RE 6 نیز بسیار کند باشند ناراضی بودند ولی با توجه به تریلر نشان داده شده می توان گفت که تحرک Chris و Leon بهتر از قبل شده است ، با اینکه هنوز نمی توان در حین راه رفتن شلیک کرد اما نحوه راه رفتن و تحرک این دو شخصیت بهبود زیادی پیدا کرده است ، در تریلر ما شاهد این هستیم که Leon پناه می گرد و یا به سرعت از پناه گاه خود خارج می شود به سرعت خشاب عوض می کند و … ، این موارد می تواند بازی را از کند بودن بیش از حد خارج کند .

۲۰٫دشمنان بشری :


هر چند هر دو نمونه دشمنان Las Plagas و Majini در RE 4 و ۵ می توانستند سلاح حمل کنند اما شما تا به حال به دشمنانی از جنس بشر مبارزه نداشته اید .

گویا دراین سری گروهی از دشمنان شما انسان ها خواهند بود ، در واقع این افراد وابسته به گروهک تروریستی bio-terrorists خواهند بود، اگرچه بر صورتشان نوعی ماسک زده شده است.

۲۱٫بازشگت غول پیکر ها :

در هر دو قسمت RE 4 و ۵ ما شاهد غول های عظیم الجثه بودیم و این امر در Resident Evil 6 ادامه پیدا می کند و ما شاهد غول هایی به مراتب بزرگ تر از قبل خواهیم بود .

۲۲٫شما سوار تانک خواهید شد :

در قسمت های قبلی این بازی ما شاهد اتومبیل و یا قایق های موتوری بودیم اما اینبار ما سوار تانک ها خواهیم شد .

۲۳٫شخصیت Chris دارای یک همراه جدید خواهد بود :

همراه Leon یک دختر جدید خواهد بود ، Ashely نیز یک همکار جدید دارد ، پس چه کسی با Chris همراه می شود ؟
بر اساس انچه ما شاهد بودیم تیم ها در بازی شامل دو نفر بوده اند ، ایا این شخصیت جدید همراه Chris خواهد بود ؟ در واقع در بخشی از تریلر او با فریاد از Chris می خواهد که این کینه و دشمنی خونی قدیمی را فراموش کند ، ایا اون همکار جدید Chris است ؟

۲۴٫Ashley همچنان دچار دردسر می شود :در تصویر بالا می بینبد که در ابتدا Ashley توسط همکار جدید خود از یک مخمصه توسط موتور سیکلت نجات داده میشود ، اگر به دقت به تصویر نگاه کنید متوجه می شوید که دست همکار Ashley آلوده به خون است ( درست وقتی نزدیک بخش خز دار لباس Ashley می شود )، حالا اینکه خون متعلق به چه کسی است معلوم نیست اما این مورد می تواند یکی از کشش های داستان باشد .

۲۵٫شخصیت جدید بسیار ماجراجو است :

با اینکه شخصیت جدید بازی بسیار جوان است و گویا خون او ارزش بالایی در بازی دارد ( گویا خون این شخص دارای یک ویژگی خاص است ) ، اما خود را معرض خطر های بسیاری قرار می دهد ، به طور مثال او بر روی یک هلیکوپتر در حال پرواز می پرد !

اگر لینک این تریلر را می خواهید در قسمت نظرات بگویید تا آن را برایتان بگذارم
طبقه بندی: اخبار بازی ها، اخبار بازی های pc، اخبار بازی های xbox360، اخبار بازی های ps3، تصاویر بازی ها، پیش نمایش بازی ها، نقد و بررسی بازی ها، اطلاعات مربوط به کاراکتر ها،
[ یکشنبه 2 بهمن 1390 ] [ 10:59 ق.ظ ] [ rezab2 ]
.: Weblog Themes By GamezModern :.

درباره وبلاگ

سلام.من رضا سیدی هستم.امیدوارم از مطالبی که براتون می گذارم خوشتون بیاد.اگه درخواستی داشتید در قسمت نظرات بنویسید.با تشکر
مدیر وبلاگ:رضا سیدی
موضوعات
فروش بک لینک طراحی سایت